Home Real estate Tokë në shitje
Rendit sipas: Data publikuar| Çmimi

Toke plus objekt e rrethuar me avlli betoni ..me pus uji. Uje te pishem me energji elektrike dhe nj ...

DURRES
30.000 EUR

Shitet tokë në Berat në bilçë me siperfaqe 3550 m2 në formë të rregullt me permasa 21m x ...

BERAT
35.500 EUR

1 km larg plazhit , eshte ngitur me rrugen kryesore ,eshte shume i pershtatshem per hotel dhe restor ...

DURRES
45.000 EUR

Shitet truall 475 m2. Cmimi 36.000 Euro i diskutueshem. Me certifikate pronesie. Gjendet 50m larg ...

TIRANE
36.000 EUR
Market24
From Germany with