Home Paisje Elektronike

Rendit sipas: Data publikuar| Çmimi

Shitet Samsung Galaxy Note 2 me qark te djegur Pjeset e tjera jane ne rregull

TIRANE
5.200 LEK Disk.

Shitet frigorifer per akullore me serpentine ngrires poshte dhe qarkullim ajeri lart ne gjendje pune ...

TIRANE
16.000 LEK Disk.

Eshte shume ne gjendje te mire pa as nje lloje gervishtje gjithe kohes eshte perdorur me mbrojtese ...

TIRANE
18.000 LEK Disk.

Telefoni eshte ne gjendje shume te mire dhe super i shpejte.Android 7.1 4 g Ram,32g memorje+vend per ...

TIRANE
292 EUR Disk.

Telefon LeEco S3 Ngjyre Gold 32GB i ri ne Kuti Ardhur nga italia .Kamera Para 8MPKamera Mbrapa 21MP ...

KUCOVE
22.000 LEK Disk.

Eshte version europian me kutin e vete ka ca shenja te vogla perdorimi eshte ne gjendje perfekte pun ...

TIRANE
33.000 LEK

Shiten Telefona Leagoo Kiicaa te Rinj ne Kuti te Ardhur nga Italia. Telefoni eshte me Fingerprint ...

KUCOVE
18.000 LEK

Shitet Telefon Sharp Japonez i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia Telefoni nuk Punon me Karta Shqiptare ve ...

KUCOVE
4.000 LEK Disk.

i perdorur gjendja 9-10 i zi, vjen se bashku me karikuesin origjinal.

TIRANE
190 EUR

MACBOOK PRO RETINA 2015 ''PERFEKTE'' OKAZION 800 EURO DISPONOJME E SHUME MODELE TE TJERA 2013-2014-2 ...

TIRANE
0
1 2 3 4
Market24
From Germany with