Home Paisje Elektronike Celulare
Rendit sipas: Data publikuar| Çmimi

Shitet Samsung Galaxy Note 2 me qark te djegur Pjeset e tjera jane ne rregull

TIRANE
5.200 LEK Disk.

Eshte shume ne gjendje te mire pa as nje lloje gervishtje gjithe kohes eshte perdorur me mbrojtese ...

TIRANE
18.000 LEK Disk.

Telefoni eshte ne gjendje shume te mire dhe super i shpejte.Android 7.1 4 g Ram,32g memorje+vend per ...

TIRANE
292 EUR Disk.

Telefon LeEco S3 Ngjyre Gold 32GB i ri ne Kuti Ardhur nga italia .Kamera Para 8MPKamera Mbrapa 21MP ...

KUCOVE
22.000 LEK Disk.

Eshte version europian me kutin e vete ka ca shenja te vogla perdorimi eshte ne gjendje perfekte pun ...

TIRANE
33.000 LEK

Shiten Telefona Leagoo Kiicaa te Rinj ne Kuti te Ardhur nga Italia. Telefoni eshte me Fingerprint ...

KUCOVE
18.000 LEK

Shitet Telefon Sharp Japonez i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia Telefoni nuk Punon me Karta Shqiptare ve ...

KUCOVE
4.000 LEK Disk.

i perdorur gjendja 9-10 i zi, vjen se bashku me karikuesin origjinal.

TIRANE
190 EUR

Shes SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB black saphire ngjyra me e bukur model SM-G925A me 4G/LTE eshte pak ...

DURRES
28.000 LEK

Shes iPhone 6S plus 16GB space gray ne gjendje te shkelqyer pa asnje demtim apo gervishtje si i ri 1 ...

DURRES
43.000 LEK Disk.
1 2
Market24
From Germany with