Home Real estate

Rendit sipas: Data publikuar| Çmimi

Kati i 2 Vile. 2 ( dhoma gjumi) + 1 ( guzhine) + 1 ( sallon) + ballkone. E mobiluar komplet. Ad ...

TIRANE
40.000 LEK

Toke plus objekt e rrethuar me avlli betoni ..me pus uji. Uje te pishem me energji elektrike dhe nj ...

DURRES
30.000 EUR

Apartament 2+1 me pamje nga deti ne shitje tek rezidenca Vala Mar, e ndodhur ne bregdetin Adriatik ( ...

DURRES
76.500 EUR

Ambienti rreth 90 m katror ne rrugen Bardhyl, kati i dyte shume e pershtatshme per cfare do lloj biz ...

TIRANE
0

Shitet apartament 2+1 tek Oxhaku, Rruga Zihni Sako. Siperfaqja e pergjithshme eshte 108.5 m2,apartam ...

TIRANE
81.370 EUR

Shitet papafingo ne qender, prane bulevardit kryesor me pamje nga deti,e pajisur me hipoteke. Ka nje ...

SARANDE
215.000 EUR

Shitet tokë në Berat në bilçë me siperfaqe 3550 m2 në formë të rregullt me permasa 21m x ...

BERAT
35.500 EUR

Shitet 2000m2 toke(50m ×40m) + vile 3 kateshe siperfaqe totale 350m2 + magazine 200m2 me certifi ...

TIRANE
300.000 EUR

Shitet dyqan 54 m2 me hipotek me lartesi 4.6m me vetrata xhami + qepen elektrike me tualet e persht ...

TIRANE
54.000 EUR

Jepet me Qera ose Shitet Ndertesa 3 kateshe per Ambiente Biznesi. Cdo kat eshte 1400m2 .Siperfaqja ...

TIRANE
0
1 2
Market24
From Germany with