Home Mjete Transporti Mjete të rënda
Rendit sipas: Data publikuar| Çmimi

Kamion MAN 6x6Numri i kontaktit 0682342588

TIRANE
18.000 EUR

Vinc per kantjere ndertimi shume ekonomik shitet ose nderohet pesha qe ngre 15 ton. shitet ose q ...

LEZHE
11.000 EUR

SHITET MERCEDES-BENZ 814 CDI I VITIT 1998,ME TARGA SHQIPTARE, SHERBIME TE SAPO KRYERA(VAJ,FILTRA, ...

DURRES
13.000 EUR

Shitet Vinc Palfinger PK 16502 ne gjendje shum te mire. Vinci ka 4 dalje hidraulike me telekomande, ...

TIRANE
0 LEK

Shitet vinc HIAB 105 SX 3S me 3 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha pat max 4 ...

KAVAJE
5.000 EUR

Eshte i sapo ardhur nga zvicra me dogane ne gjendje perfekte Viti i prodhimit 2008 Pesha bosh 8.7 t ...

KORCE
0

shitet piru linde ngre 6ton ne gjendje shum te mire shitet ose ndrohet me makin puruni esht bler te ...

TIRANE
25.000 EUR

Shitet Fadrome Ford ne gjendje te mire pune 4×4 me dy kova< 80 dhe 30> me dalje hidraulike per cek ...

LUSHNJE
5.500 EUR

shitet traktor universal me motorr fiati 780 nga fabrika traktori është shum ne gjendje te mir me ...

FIER
0

shes zetorin kubota 24_02 shoqerohet me plyk dhe frez e shes per arsye emigrimi

FIER
0
1 2
Market24
From Germany with