Home Mjete Transporti Makina
Back
VW Golf 4 1.9 Tdi - 2001 2.900 EUR Disk.
Marka VW Volkswagen
Viti 2001
Tipi hatchback
Kilometrat 230000
Transmisioni manual
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit Shitet Golf 4 TDI e kuqe, viti 2001 gjendje perfekte me te gjithe sherbimet e bera.
Me sensor parkimi dhe kondicioner me klima.Esht 1.9 nafte ekonomike me di te kuqe dhe ka 6+1 marsha.
Ka me shume fuqi se motorri normal (tdi i thjesht) dhe ka start. Eshte shume ekonomik.
Sapo esht nderruar freksioni i ri kit me fatuer dhe garanci .Ka goma verore 100% te reja.
Letrat i ka deri ne nentor 2018. Te gjith pjeset e brendshme estetike jane te nderruara me te reja.
Ka 230000 Km origjinale. Esht ne gjendje te mire motorrike, xhenerike dhe ashtu estetike. Esht sic e shikoni ne foto.


Related Items
3.350 EUR Disk.
TIRANE
4.700 EUR Disk.
DURRES
5.699 EUR Disk.
ELBASAN
Shitësi
068 431 7558 TIRANE 841 herë shikuar
Market24
From Germany with