Home Mjete Transporti Makina
Back
Audi A4 1.9TDI - 2001 3.300 EUR Disk.
Marka Audi
Viti 2001
Tipi sedan
Kilometrat 200000
Transmisioni manual
Fuel diesel

Përshkrimi i artikullit Shitet Audi A4 1.9 TDI, viti i prodhimit 2001, model i 2002. E targuar.
Siguracion dhe koalidim te sapo bere ne tetor 2018 deri ne tetor 2019.
Makine fantastike. Asnje problem xhenerik. Goma te reja Pirelli.
Adresa: Oxhaku, Shkolla e Bashkuar. Cel: 0683455455


Related Items
3.350 EUR Disk.
TIRANE
4.700 EUR Disk.
DURRES
5.699 EUR Disk.
ELBASAN
Shitësi
068 345 5455 TIRANE 732 herë shikuar
Market24
From Germany with